MonKey: оновлення з виправленнями помилок

Протягом активної фази тестування було знайдено декілька помилок в роботі програми, пов'язаних з неправильним використанням локального / UTC часу. Через ці помилки користувачі з часових зон, відмінних від UTC, могли помічати, що MonKey починала відлік нового тижня / місяця раніше чи пізніше, ніж о 00:00 першого дня цього періоду. Ці, а також деякі інші помилки були виправлені в останньому оновленні.

MonKey 1.4 - більше можливостей контролювати ваші витрати

Ми пропонуємо вашій увазі MonKey 1.4. Ми зробили багато вдосконалень та виправлень помилок для цієї версії. Одним з найважливіших вдосконалень є нова функція "Заощадити". За допомогою цієї функції ви маєте змогу створювати цілі заощаджень і контролювати процес їх досягення. Ціль заощаджень - це очікувана максимальна сума, витрачена на категорію протягом місяця. З цієї суми MonKey розраховує очікувані витрати на конкретну дату. Вона надсилатиме вам повідомлення про стан речей щотижня. Ви також можете переглянути поточний статус у вкладці "Як воно?" функції "Заощадити".

MonKey 1.3 опублікована!

Ми оновили MonKey до версії 1.3. Ми готові до появи нових користувачів! Ви не побачите жодної реклами в процесі нормальної роботи з програмою. Проте, якщо ви захочете нас підтримати, ви можете переглянути кілька рекламних блоків, натиснувши на відповідне посилання у вікні "Про програму".