Політика конфіденційності (XSpect)

Ця політика конфіденційності регулює використання вами програмного продукту для мобільних пристроїв XSpect (“Застосунок”), який був створений AvaBro Solutions. Застосунок створений для того, щоб агрегувати актуальну інформацію про курси валют з найпопулярніших ресурсів Польщі, а також повідомляти вам найкращі пропозиції.

 

Яку інформацію отримує Застосунок, і як він її використовує?

Інформація, надана користувачем

XSpect зберігає інформацію про курси валют, отриману з мережі, а також введену вами під час використання Застосунку. Ця інформація - це переважно дані нагадувань, які ви створюєте. Ми можемо використовувати надану вами інформацію для того, щоб час від часу надсилати вам важливі новини про Застосунок та промо-акції.

Інформація, агрегована автоматично

На додачу до цього, Застосунок може зберігати певну інформацію автоматично, включно з, але не лімітовано, типом мобільного пристрою, який ви використовуєте, унікальним ідентифікатором пристрою, IP-адресою вашого пристрою, операційною системою, типом мобільного Інтернет-оглядача, а також інформацією про те, як ви використовуєте Застосунок.

 

Чи збирає Застосунок дані про поточне місце розташування пристрою?

Цей Застосунок не зберігає інформацію про поточне місце розташування вашого мобільного пристрою.

 

Чи можуть треті сторони отримувати доступ до інформації, зібраної Застосунком?

Ми відправляємо до зовнішніх сервісів лише агреговані анонімні дані для того, аби вдосконалити Застосунок та надавані нами послуги. Ми можемо надати доступ третім сторонам до вашої інформації лише у випадках, передбачених даним документом.

Ми можемо розкрити інформацію, надану користувачем та зібрану автоматично:

  • згідно з вимогами законодавства, таких як отримання судової повістки чи подібні процеси;
  • коли ми вважаємо, що це необхідно для захисту наших прав, вашої безпеки чи безпеки інших, розслідування випадків шахрайства чи відповіді на запит уряду;
  • нашим довіреним постачальникам послуг, які працюють від нашого імені, не використовують надану нами інформацію незалежно, і погодилися з усіма положеннями даної угоди.
  • Якщо AvaBro Solutions буде брати участь у злитті, придбанні або продажу всіх або частини їх активів, вас буде повідомлено про будь-які зміни щодо власності або використання цієї інформації, а також усіх ваших опцій щодо неї, за допомогою email та/або помітного повідомлення на нашому веб-сайті.

 

Які мої права відмови?

Ви можете припинити будь-який збір інформації Застосунком, просто видаливши його. Ви можете використати стандартну процедуру видалення, яка доступна на вашому пристрої, або опції магазину мобільних застосунків чи мережі. Ви також маєте право надіслати запит на відмову за допомогою електронного листа, відправленого за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Політика зберігання даних, управління вашою інформацією

Ми зберігатимемо Інформацію, Надану Користувачем протягом всього періоду використання вами Застосунку, а також деякого часу опісля. Ми зберігатимемо Інформацію, Зібрану Автоматично до 24 місяців, а потім можемо агрегувати її. Якщо ви хочете, аби ми видалили Інформацію, Надану Користувачем, яку ви нам передали за допомогою Застосунку, будь ласка, повідомте нам за допомогою листа на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., і ми відповімо вам найближчим часом. Будь ласка, зважайте на те, що деяка або вся Інформація, Надана Користувачем може бути необхідною для коректної роботи Застосунку.

 

Діти

XSpect не використовує жодних функцій і не містить жодних елементів, які можуть бути фізично чи морально шкідливими для дітей.

 

Безпека

Ми дбаємо про збереження конфіденційності вашої інформації. Ми надаємо фізичні, електронні та процесуальні засоби для захисту даних, які ми обробляємо. Наприклад, ми надаємо доступ до цієї інформації лише авторизованим співробітникам і постачальникам послуг, які повинні володіти нею для того, щоб розробляти та вдосконалювати наш Застосунок. Однак майте на увазі, що незважаючи на суттєві сили, які ми вкладаємо в забезпечення конфіденційності ваших даних, жодна система безпеки не може запобігти усім можливим спробам незаконного заволодіння вашою інформацією.

 

Зміни

Ця Політика Конфіденційності може бути змінена час від часу з певних причин. Ми повідомлятимемо вас про зміни нашої Політики Конфіденційності за допомогою публікації нової Політики Конфіденційності тут і у Застосунку. Ми радимо вам регулярно переглядати Політику Конфіденційності на предмет змін, оскільки продовження використання програмного продукту означає погодження з усіма змінами.

 

Ваша згода

Користуючись Застосунком, ви даєте згоду на обробку вашої інформації згідно з положеннями даної Політики Конфіденційності зараз і з поправками, що будуть вноситися нами надалі. "Обробка” означає доступ до cookie-файлів на комп'ютері чи мобільному пристрої або використання даних в будь-який спосіб, включно з, але не лімітуючи, збором, збереженням, видаленням, використанням, об'єднанням чи розкриттям інформації, що відбуватиметься на території України. Якщо ви проживаєте за межами України, ми передаватимемо, оброблятимемо і зберігатимемо вашу інформацію згідно зі стандартами конфіденційності України. 

 

Наші контакти

Якщо у вас є будь-які запитання щодо приватності при використанні Застосунку або наших практик, будь ласка, надішліть нам листа на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..